16.6 C
İstanbul
Cuma, Eylül 22, 2023

Çalışmalarınız Raflarda Tozlanmasın. Gönderin, Yayımlayalım.

Yazdıklarınızı Gönderin, Siyasal Hayvan’da Yayımlayalım

Siyasal Hayvan, insanı ilgilendiren herhangi bir konu ile ilgili insanları bilgilendirebilmek amacıyla kurulmuştur. Bu nedenle de sosyal bilimlerde ve pozitif bilimlerde insanı ilgilendiren herhangi bir konu, sitemizde yer alabilir. İnsanın politik bir hayvan olduğu görüşünden hareketle kurulan “siyasalhayvan.com” bugüne kadar, birçok üniversitelinin yazdıklarıyla evrimleşmiştir ve yine üniversitelilerin yazdıklarıyla evrimleşmeye devam edecektir.

Hazırlanan içerikleri ve bilgileri size aktarmak için hep en uygun ve en ilginç yolları bulmaya çalıştık. Bu bilgi paylaşımının devam edebilmesi için sizden, yazdığınız makaleleri ve yazıları bize göndermenizi istiyoruz. Sosyal ve pozitif bilimler kapsamında, sizin üniversitede hazırladığınız çalışmaların kalıcı hâle gelebilmesi, bize gönderdiğiniz çalışmaların, bizim daha önceden hazırlamış olduğumuz makaleler, videolar, infografikler ve röportajlar ile harmanlanması ile mümkün olacaktır. Hem böylece çalışmalarınız, “siyasalhayvan.com” bünyesinde daha büyük bir kitleye ulaşma imkânına da kavuşmuş olacaktır.

siyasalhayvan.com‘da yayımlanmasını istediğiniz makalenizi/yazınızı en az 150 kelime olacak şekilde bizlere gönderebilirsiniz. Kelime sayısı için üst sınır yoktur. Makalenizi isterseniz, içinde dipnotları bulunan Microsoft Word dosyası hâlinde de iletebilirsiniz. Yazılarınız editör kontrolünden geçtikten sonra, uygun görülmesi durumunda sitemizde isminizle birlikte yayımlanacaktır. Makalenin sonunda yayımlanmak üzere tam adınızla birlikte üniversitenizin ve bölümünüzün adını yazmayı ve kendi hakkınızda kısa bir bilgi vermeyi de lütfen unutmayın.

Bizlere istediğiniz kadar yazı gönderebilirsiniz. Çalışmalarınızın dili Türkçe’nin dışında İngilizce veya Fransızca dillerinden birisi de olabilir.

Gönderim Adresi: editor@siyasalhayvan.com

Çalışmalarınız raflarda tozlanmasın. Gönderin, yayımlayalım.
Unutmayın, her çalışma bilgi içerir ve bilgi değerlidir.

Saygılarımızla
Siyasal Hayvan Ekibi

SON YAZILAR
İLGİLİ HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.